Otthoni munkavégzést kér a közszférában a kormány
A munkáltatókat is home office-ra kérik, a kültéri munkák elhalasztását javasolják.
2026. június 28.
Belföld
A napokban a nyíregyházi önkormányzat a katolikus egyházzal közösen zöldítette a város közterületét. Ezúttal Ulrich Attila alpolgármester és Bajnay Kornél, a terület önkormányzati képviselője 170 darab gyöngyvessző cserjét ültetett el az egyház képviselőivel a Kállói út mellett, a római katolikus templomnál. Mindemellett zajlik a polgármesteri fásítási program is – tette közzé Kovács Ferenc polgármester a közösségi oldalán, melynek köszönhetően Nyíregyházán egyre több a zöldfelület, a közterület
