Átmenetileg leállt a vízszolgáltatás Vámospércsen
Átmenetileg leállt a vízszolgáltatás Vámospércsen, miután a rendkívül magas vízfogyasztás miatt kiürült a település víztároló tartálya.
Átmenetileg leállt a vízszolgáltatás Vámospércsen, miután a rendkívül magas vízfogyasztás miatt kiürült a település víztároló tartálya. A Debreceni Vízmű szakemberei azonnal megkezdték a rendszer helyreállítását, a szolgáltatás várhatóan rövid időn belül újraindul. A településen továbbra is elsőfokú vízkorlátozás van érvényben. A lakosságot arra kérik, hogy mellőzzék a nem létfontosságú vízhasználatot, így a kertlocsolást, az autómosást és a medencék feltöltését is. A városvezetés a lakosok türelmét és együttműködését kéri a folyamatos ivóvízellátás biztosítása érdekében.
Fotó: illusztráció
