Átfogó személyi változásokról döntött a kormány a minisztériumok vezetésében.
Átfogó személyi változásokról döntött a kormány a minisztériumok vezetésében. A Magyar Közlönyben megjelent határozatok szerint összesen 83 helyettes államtitkári kinevezésről és felmentésről született döntés. A változások gyakorlatilag valamennyi minisztériumot érintik. A legnagyobb átalakítás az Élő Környezetért Felelős, a Gazdasági és Energetikai, valamint a Társadalmi Kapcsolatokért és Kultúráért Felelős Minisztériumban történt, de új vezetők kerültek többek között a Belügyminisztériumba, az Egészségügyi, az Oktatási és Gyermekügyi, valamint a Közlekedési és Beruházási Minisztériumba is.
Fotó: Mohai Balázs