A Debrecent érintő nagyberuházások mielőbbi elindítását sürgeti Papp László polgármester.
A Debrecent érintő nagyberuházások mielőbbi elindítását sürgeti Papp László polgármester. A városvezető szerint a legfontosabb fejlesztések között szerepel a józsai északi elkerülő, a keleti elkerülő út, a 35-ös főút négysávosítása, valamint a Nagyállomás korszerűsítése. Papp László azt mondta: a tervek és engedélyek több beruházásnál már rendelkezésre állnak, ezért kormányzati döntés esetén gyorsan megkezdődhetne a kivitelezés. A polgármester hangsúlyozta, kész együttműködni az új országgyűlési képviselőkkel annak érdekében, hogy a debreceniek által várt fejlesztések folytatódjanak.
Fotó: dehir.hu