Otthoni munkavégzést kér a közszférában a kormány
A munkáltatókat is home office-ra kérik, a kültéri munkák elhalasztását javasolják.
2026. június 28.
Belföld
Hamarosan megnyitja kutatótermét a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Levéltár a rendezvényeik iránt érdeklődők előtt. A Városnap tiszteletére szervezik május 16-ára azt a minikonferenciát, amelyen a régi és a mai Nyíregyházáról is szó esik. A 10 órakor kezdődő megnyitót követően a Gyuláról érkező dr. Héjja Julianna Erika főlevéltáros azoknak a családoknak a történetéről szól, akik az 1753-as telepítés során költöztek ide Békésből. A régmúlt után az 1980-as éveket villantja fel a korabeli fotókból ál
