Korábban érkeznek a kukásautók
A dolgozók védelmében változik a kezdési idő, az ÉAK a lakosság együttműködését kéri.
2026. június 26.
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
A szakemberek arra kérik az autósokat, hogy lehetőség szerint kerüljék el a környéket.
Ideiglenesen lezárják Debrecenben a Sólyom utca egy részét sürgős csatornajavítás miatt. A Debreceni Vízmű tájékoztatása szerint május 13-án reggel 9 órától a Sólyom utca Ecsedi István utca és Hold utca közötti szakaszát teljes szélességében lezárják a gépjárműforgalom elől. Az érintett lakók számára a megközelítést biztosítják, a közlekedőknek pedig kerülőutakat jelöltek ki. A szakemberek arra kérik az autósokat, hogy lehetőség szerint kerüljék el a környéket.
