Folytatódik a Nyíregyházi Déli Ipari Park fejlesztése
A város célja továbbra is új munkahelyeket teremtő nagyvállalatok letelepítése.
Újabb üteméhez érkezett a Nyíregyházi Déli Ipari Park fejlesztése. Az első szakaszban tavaly kiépült az alapvető infrastruktúra a 640 hektáros területen, a most zajló munkák középpontjában pedig a víz-, szürkevíz- és szennyvízhálózat fejlesztése, valamint az úthálózat bővítése áll. Dr. Podlovics Roland gazdaságfejlesztésért felelős alpolgármester elmondta: új körforgalmak, kerékpárutak és egy vasúti terminál előkészítése is szerepel a tervek között. Emellett folytatódnak a víziközmű-rekonstrukciók és a környezetvédelmi monitoring rendszer kiépítése. A város célja továbbra is új munkahelyeket teremtő nagyvállalatok letelepítése.
Fotó: nyiregyhaza.hu
