Új elnökhelyettese lesz a Debreceni Egyetem Klinikai Központjának

2026. június 26.
Debrecen

Az új elnökhelyettes célja, hogy tovább erősítse a Klinikai Központ kelet-magyarországi regionális szerepét, és megőrizze az intézmény szakmai egységét.

Új elnökhelyettese lesz a Debreceni Egyetem Klinikai Központjának

Július elsejétől Illés Árpád professzor tölti be a Debreceni Egyetem Klinikai Központjának elnökhelyettesi tisztségét. A nemzetközileg is elismert belgyógyász és hematológus kinevezését csütörtökön vette át Szabó Zoltán professzortól. Illés Árpád több évtizede dolgozik a debreceni Belgyógyászati Klinikán, jelenleg a Hematológiai Részleg vezetője. Az új elnökhelyettes célja, hogy tovább erősítse a Klinikai Központ kelet-magyarországi regionális szerepét, és megőrizze az intézmény szakmai egységét. A professzor kiemelkedő gyógyító, kutatói és oktatói munkáját több rangos hazai kitüntetéssel is elismerték.

Fotó: unideb.hu

 

Sunshine Media Group
Friss hírek
Friss hírek