Korábban érkeznek a kukásautók
A dolgozók védelmében változik a kezdési idő, az ÉAK a lakosság együttműködését kéri.
2026. június 26.
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Új szakaszába lépett a déli határ őrizete. A Magyar Honvédség katonái befejezték az aktív műveleti szolgálatot, feladataikat a határvadász ezred tagjai vették át. Az átadás-átvételi folyamat már korábban elkezdődött, csütörtökön pedig az utolsó 57 katona is levonult a déli határról. Nekik mostantól más feladataik lesznek. Szeptember elején először több mint ötszáz határvadász tette le az esküt, azok közül, akik a négyhetes képzés után sikeres vizsgát tettek. Ők Csongrád-Csanád megyében kezdték e
