Leszavazta a debreceni képviselő-testület a közgyűlés önfeloszlatásáról szóló ellenzéki javaslatot
Leszavazta a debreceni képviselő-testület a közgyűlés önfeloszlatásáról szóló ellenzéki előterjesztést, amelyet az Összefogás a Cívisvárosért képviselői az áprilisi országgyűlési választások eredményére hivatkozva nyújtottak be.
Leszavazta a debreceni képviselő-testület a közgyűlés önfeloszlatásáról szóló ellenzéki előterjesztést, amelyet az Összefogás a Cívisvárosért képviselői az áprilisi országgyűlési választások eredményére hivatkozva nyújtottak be. Az indítványt a beterjesztőkön kívül senki sem támogatta, sőt a frakció harmadik tagja, Pákh Károly is komolytalannak nevezte a javaslatot. Papp László polgármester hangsúlyozta, hogy a választók döntése a mandátumuk végéig munkára kötelezi őket, így a közgyűlés végül elsöprő többséggel elutasította a kezdeményezést.
fotó: dehir.hu
