Korábban érkeznek a kukásautók
A dolgozók védelmében változik a kezdési idő, az ÉAK a lakosság együttműködését kéri.
2026. június 26.
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Kanadában és az Egyesült Államokban rekedt 257 magyarért indult két repülőgép kedden - mondta Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter. A tárcavezető kifejtette: Magyarország történetének legnagyobb hazatérési akciója zajlik, eddig több mint 5500 magyar állampolgár hazatérését segítették. A két gép öt városból szedi össze az ott rekedt magyarokat. Az egyik repülőgép, amely Torontóban is leszáll, egy négyezer maszkból álló adományt is elhoz, amely itthon az egészségügyi dolgozókhoz jut.
