Korábban érkeznek a kukásautók
A dolgozók védelmében változik a kezdési idő, az ÉAK a lakosság együttműködését kéri.
2026. június 26.
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
A Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium bővítését és új udvari szárny építését tűzte ki célul.
A beruházás első ütemében az épület sor került a teljes nyílászárócserére, valamint elkészült a homlokzati hőszigetelés is. A korszerűsítés második ütemében a belső térben az első emeleti tantermek, vizesblokkok és a közlekedő is megújul. A több mint 125 millió forintos felújításban megtörténik a külső tereprendezés, a térburkolás és a kertészeti munkák is.
