Korábban érkeznek a kukásautók
A dolgozók védelmében változik a kezdési idő, az ÉAK a lakosság együttműködését kéri.
2026. június 26.
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
"4 millió. Oltani, oltani, oltani! Folytatjuk!" - ezt a rövid üzenetet posztolta pénteken kora este Orbán Viktor kormányfő a Facebookon, amellyel tehát bejelentette, hogy elértük a szombati nyitás feltételéül rendelt újabb fontos oltási mérföldkövet.(portfolio.hu)
"4 millió. Oltani, oltani, oltani! Folytatjuk!" - ezt a rövid üzenetet posztolta pénteken kora este Orbán Viktor kormányfő a Facebookon, amellyel tehát bejelentette, hogy elértük a szombati nyitás feltételéül rendelt újabb fontos oltási mérföldkövet.(portfolio.hu)
