Új kamerák és fokozott rendőri jelenlét jöhet a Petőfi térre
Új térfigyelő kamerák telepítését és a fokozott rendőri jelenlét fenntartását tervezi a rendőrség Debrecenben, elsősorban a Petőfi tér és a vasútállomás térségében.
2026. június 20.
Debrecen