Agyvelőgyulladásos beteget regisztráltak Hajdú-Biharban
A Nemzeti Népegészségügyi és Gyógyszerészeti Központ friss jelentése szerint egy beteget érintett a fertőzés.
2026. június 23.
Hajdú-Bihar vármegye