Korábban érkeznek a kukásautók
A dolgozók védelmében változik a kezdési idő, az ÉAK a lakosság együttműködését kéri.
2026. június 26.
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Közel ezren kaptak koronavírus elleni védőoltást szombaton a Jósa András Oktatókórházban. Nyolc oltópontra várták azokat, akiket a háziorvosuk a kórházba küldött a vakcina felvételére. Az elmúlt hónapokban pedig már több mint 56 ezer embert oltottak be városunkban. Mint ismeretes, a nyíregyházi kórházban december 27-től folyamatosan zajlik az oltás. Hétfőtől vasárnapig, valamint ünnepnapokon is reggel fél nyolctól este hatig dolgoznak az egészségügyi intézményben annak érdekében, hogy minél több
