Korábban érkeznek a kukásautók
A dolgozók védelmében változik a kezdési idő, az ÉAK a lakosság együttműködését kéri.
2026. június 26.
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Felmentették Bene Ildikó országos kórházfőigazgató-helyettest a posztjáról.
A belügyminiszter javaslatára július 1-i hatállyal Orbán Viktor miniszterelnök, felmentette Bene Ildikó országos kórházfőigazgató-helyettest a posztjáról. A belgyógyász 2020 vége óta látta el vezetői feladatait. A közelmúltban két országos intézet és hét vármegyei kórház főigazgatójának magasabb vezetői kinevezését vonta vissza Pintér Sándor belügyminiszter, a megbízott országos kórház-főigazgató pedig tizenöt városi kórház főigazgatójának főigazgatói kinevezését vonta vissza.
