Korábban érkeznek a kukásautók
A dolgozók védelmében változik a kezdési idő, az ÉAK a lakosság együttműködését kéri.
2026. június 26.
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Hazánkban a legdrágább a villamos áram.
Európai áramrekorder lett Magyarország! November 11-e óta ugyanis nálunk a legdrágább az áram, és akkora a hiány, hogy hétfőn már az olaj-gázolaj tüzelésű vésztartalék erőműveket is bekapcsolták – számolt be róla a 24.hu a Válasz Online alapján. Az ok: az új napelemek nem termelnek, a mátrai és gönyűi erőművek karbantartás alatt állnak, a Balkánról pedig az aszály miatt nem jön vízerőműves áram.
