Korábban érkeznek a kukásautók
A dolgozók védelmében változik a kezdési idő, az ÉAK a lakosság együttműködését kéri.
2026. június 26.
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Magyarországon is jelen van a koronavírus indiai mutációja – jelentette be az operatív törzs mai tájékoztatóján az országos oltási munkacsoport vezetője, György István. Felidézte, hogy december 26-án érkezett az első vakcinaszállítmány Magyarországra, majd február 4-én létrehozták az oltási munkacsoportot és a megyei oltási munkacsoportokat a megyei védelmi bizottságokkal. Jelenleg félmillióan vannak, akik regisztráltak, de még nem kaptak vakcinát. Őket arra kéri, vegyék fel a kapcsolatot a házi
