Korábban érkeznek a kukásautók
A dolgozók védelmében változik a kezdési idő, az ÉAK a lakosság együttműködését kéri.
2026. június 26.
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Ünnepélyes keretek között adták át a tiszavasvári mentési pontot, ahol napközben a tiszalöki mentőállomás egyik mentőgépkocsija fog állomásozni.
Ünnepélyes keretek között adták át a tiszavasvári mentési pontot, ahol napközben a tiszalöki mentőállomás egyik mentőgépkocsija fog állomásozni, és onnan lesz riasztható – közölte az Országos Mentőszolgálat. A járási központban a mentők tavaly mintegy 1500 alkalommal teljesítettek mentési feladatot. A beruházásnak köszönhetően teljes körű egészségügyi szolgáltatás lett elérhető, hiszen a városban az OMSZ biztosítja az ügyeleti ellátást is.
