Korábban érkeznek a kukásautók
A dolgozók védelmében változik a kezdési idő, az ÉAK a lakosság együttműködését kéri.
2026. június 26.
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
2024-ben januártól június végéig mindössze 4,37 milliárd köbméter földgáz fogyott Magyarországon.
2024-ben januártól június végéig mindössze 4,37 milliárd köbméter földgáz fogyott Magyarországon. Az idei első félévben a megelőző esztendő azonos időszakához képest 6,5 százalékos volt a csökkenés - jelentette be szerdai közleményében az Energiaügyi Minisztérium (EM). A megfelelő felkészülés és a visszaeső felhasználás együttes hatására, a kötelező feltöltési ütemtervet jelentősen megelőzve július elejére már több mint háromnegyedükig megteltek a hazai gáztárolók – tette hozzá a minisztérium.
Fotó: MTVA/Bizományosi: Róka László
