Korábban érkeznek a kukásautók
A dolgozók védelmében változik a kezdési idő, az ÉAK a lakosság együttműködését kéri.
2026. június 26.
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Csütörtökön megkezdődött a 16-18 évesek oltása a kórházi oltópontokon. Az érvényesen regisztrált és SMS-ben értesített fiatalok az interneten tudtak időpontot foglalni. Több mint 90 ezer fiatal regisztrációját fogadták be, és többségük már le is foglalta az időpontot. Az SMS-ben értesítettek közül, aki még nem foglalt időpontot, még mindig megteheti az eeszt.gov.hu oldalon. Fontos, hogy a 18 év alattiak csak szülői hozzájáruló nyilatkozat esetén olthatók, ezért a koronavirus.gov.hu oldalról letö
