Korábban érkeznek a kukásautók
A dolgozók védelmében változik a kezdési idő, az ÉAK a lakosság együttműködését kéri.
2026. június 26.
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Harminc százalékkal csökkent Magyarországon a regisztrált új koronavírus-fertőzöttek száma a 17. héten a megelőző heti adatokhoz képest - közölte Galgóczi Ágnes, a Nemzeti Népegészségügyi Központ (NNK) járványügyi osztályvezetője. A múlt héten a legtöbb új fertőzöttet Pest megyében és Budapesten azonosították. Kiemelte, a legnagyobb arányban, 44 százalékkal megyénkben csökkent az új fertőzöttek száma. Az osztályvezető felhívta a figyelmet arra, hogy a védelmi intézkedéseket, a maszkviselési és t
