Korábban érkeznek a kukásautók
A dolgozók védelmében változik a kezdési idő, az ÉAK a lakosság együttműködését kéri.
2026. június 26.
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Az elmúlt 24 órában 1548 újabb magyar állampolgárnál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést, ezzel 391.170 főre nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma. Elhunyt 94 többségében idős, krónikus beteg, így az elhunytak száma 13.931 főre emelkedett. A gyógyultak száma is folyamatosan nő. Eddig 348.927 fő kapott oltást, közülük 134.824 fő már a második oltását is megkapta. Az e heti oltási terv szerint folytatódik a regisztrált legidősebbek oltása a kórházi oltópontokon (Pfizer- és Szputnyik
