Főleg iskolák kapják meg a népszámlálásnál használt táblagépeket
Megkapják a közoktatási intézmények a kérdezőbiztosok által a 2022. évi őszi népszámláláskor használt táblagépeket - jelentette be a Belügyminisztérium köznevelési államtitkára .Az iskolákhoz a következő hetekben 22 ezer eszközt juttatnak el. Maruzsa Zoltán hangsúlyozta: a modern oktatás egyik kulcskérdése a digitalizáció, a kormány által elfogadott, a 2021-2030. közötti időszakra vonatkozó köznevelési stratégia kiemelt célként kezeli ezt a területet.
2023. március 30.
Nyíregyháza