Novák: többen, jobban, szebben éljünk Magyarországon!
Köztársasági elnökként a következő öt évben azon dolgozik majd, hogy többen, jobban, szebben éljünk Magyarországon - mondta Novák Katalin az államfői beiktatási ünnepségén szombaton, Budapesten, a Kossuth Lajos téren. Úgy fogalmazott: köztársasági elnökként abban fogja erősíteni a magyarokat, ami személyes meggyőződéséből fakad, a kereszténységen nyugvó értékrendben, az élet továbbadásának, a gyermekek szeretetben való nevelésének bátorításában, a megfogant emberi élet és a család védelmében, eg
2022. május 14.
Nyíregyháza