Botra fel! Nyíregyházán is!
Nyíregyházán is lehet csatlakozni a Botra fel! közös nordic walking sétához a a hét végén. A kampány, melyet a Cukorbeteg Egyesületek Országos Szövetsége indított el 2017-ben, de sajnos a koronavírus-járvány félbeszakított, most is az egészségünket fenyegető, gyakran diagnosztizálatlan népbetegségekre hívja fel a figyelmet, amilyen a diabétesz és a magas vérnyomás is –, illetve arra, milyen fontos szerepet játszik a hatékony terápiában a rendszeres testmozgás. A Botra fel! túra május 28-án szomb
2022. május 25.