COVID-ellátás a Sóstói úti kórházban
COVID-ellátó részleggé alakult a Sóstói úti kórházban található IV. Belgyógyászati Osztály Krónikus Részlege – tájékoztatja az érintetteket a megyei kórházak sajtóosztálya. A COVID-ellátásban érvényes szabályok szerint, látogatási tilalom lép érvénybe a részlegen, ugyanúgy, ahogy valamennyi olyan részleg esetében, ahol koronavírusos betegeket kezelnek. A súlyos állapotú betegek látogatására szintén csak a részlegvezető orvos adhat engedélyt. A sóstói telephelyen ellátott koronavírusos betegek ál
2022. július 27.