Újabb jelzőlámpás csomópontot terveznek Nyíregyházán
Egyre nagyobb gépjárműforgalom tapasztalható a nyíregyházi Belső körút-László utca kereszteződésének környékén, a Bujtosi-tó mellett. Éppen ezért közbeszerzést írtak ki a csomopónt kapcsán a jelzőlámpás szabályozás kialakítására, de ezzel egyidőben megoldanák a csapadékvíz-elvezetését is – számolt be minderről a Közbeszerzési Értesítő. A tervezett jelzőlámpás csomópontban már korábban elvégezték a forgalomszámlálást, mely után meghatározták a letiltásra kerülő forgalmi irányokat és azt is, mely
2022. augusztus 18.