Várják a jelentkezőt, aki újjávarázsolja a Jósa András Múzeumot
Közbeszerzést írt ki a nyíregyházi önkormányzat a Jósa András Múzeum turisztikai célú fejlesztésére – derül ki a napokban megjelent Közbeszerzési Értesítőből. A helyhatóság az intézmény „A” és „B” épületének komplex fejlesztését szeretné megvalósítani, valamint a „C” épületet elbontani.Az „A” épületben pinceszint, földszint, két emelet és tetőtér is van, amelynek belső hasznos alapterülete 3534 négyzetméter. A leendő nyertes pályázattevőnek többek között a csapadékvíz-elvezető csatornarendszer t
2022. augusztus 23.