Megkezdte a NYÍKSE a felkészülést az NB/I-be
A Sunshine NYÍKSE NBI/B zöld csoportos csapata augusztus 8-án megkezdte a felkészülést. Az elmúlt héten már két edzőmérkőzést játszottak. Az egyiket az idén már NBI/B piros csoportos DEAC U23 gárdája ellen, ahol 3 ponttal sikerült nyernünk. A másik mérkőzést Tiszaújvárosban játszottuk a velünk egy csoportban lévő Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK ellen, ahol végig meccsben voltunk, de mivel két alapemberünk hiányzott, így a végén erővel nem bírtuk és 9 pontos vereséget szenvedtünk. A héten ké
2022. augusztus 30.