Hanga Ádám nélkül folytatják a magyarok
Legjobbja, Hanga Ádám nélkül folytatja szereplését a magyar férfi kosárlabda-válogatott az Európa-bajnokság kölni csoportjában, ahol két tét nélküli mérkőzés vár még rá. A Real Madrid klasszisa szombaton MRI-re ment egy kölni kórházba combproblémái miatt, és noha a vizsgálat nem mutatott ki súlyos sérülést, az orvosok pihenést javasoltak neki a vélhető mikroszakadások miatt. A folytatásban a nemzeti csapat kedden 17.15-kor találkozik Litvániával, végül szerdán 20.30-kor zárul a csoportkör a haza
2022. szeptember 05.