Kiváló oktató is a megyei kórházak orvosigazgatója
Általános orvosok tették le esküjüket a hét végén a Debreceni Egyetemen. Az Általános Orvostudományi Kar ünnepségén a magyar, illetve az angol nyelven folytatott képzést befejezve, több mint 180 magyar és külföldi állampolgárságú végzős hallgatót avattak orvossá. A szombati ünnepségen hallgatókat és oktatókat is kitüntettek. Köztük több évtizedes kiemelkedő oktatói tevékenysége elismeréséül, a Debreceni Egyetem Általános Orvostudományi Karának Tanácsa "Az ÁOK kiváló oktatója" emlékplakettel és d
2022. szeptember 20.