A kormány partnerséget kínál az önkormányzatoknak
A kormány partnerséget kínál az önkormányzatoknak és mindenkivel tárgyalni fog, hogy a legfontosabb közszolgáltatások működése jövőre is fennmaradhasson, cserébe pedig mindenkitől takarékosságot vár el - mondta a Miniszterelnökséget vezető miniszter a Megyei Jogú Városok Szövetségének közgyűlését követő sajtótájékoztatón. Gulyás Gergely arra kérte az önkormányzatokat, hogy faragják le plusz kiadásaikat, de a közszolgáltatások esetében a legfontosabbakat tartsák fenn. Arról is szó esett a talál
2022. szeptember 26.
Nyíregyháza