Szabadnapos tűzoltó mentett Nyíregyházán
Két személygépkocsi ütközött össze Nyíregyházán, a Bukarest és a Bethlen Gábor utcák kereszteződésében szerdán. A nyíregyházi hivatásos tűzoltók kiérkezése előtt egy szabadnapos tűzoltó megkezdte a műszaki mentést, valamint a sérültek ellátását, a beavatkozók áramtalanították a járműveket és megszüntették a forgalmi akadályt.
2022. október 06.