Három településen veszélyes a levegő minősége
Három településen veszélyessé vált a levegő minősége - derül ki a Nemzeti Népegészségügyi Központ szerdán közzétett, az előző napi méréseket ismertető térképének adataiból. Azok szerint három Borsod-Abaúj-Zemplén megyei településen: Putnokon, Kazincbarcikán és Sajószentpéteren veszélyes a levegőminőség.
2022. december 21.