Rekordlétszámú nyíregyházi csapat vesz részt az atlétika világbajnokságon
A Magyar Atlétikai Szövetség bejelentette, az augusztus 19. -27. között Budapesten megrendezésre kerülő világbajnokságon 63 versenyző képviselheti a magyar színeket és csak négy olyan szám lesz – férfi és női 10 ezer méter, női 3000 méteres akadályfutás és férfi rúdugrás –, amelyben nem indul magyar atléta.
2023. augusztus 09.
Nyíregyháza