Székhez kötözve bántalmazta élettársát egy férfi Szabolcsban
Elrendelte a letartóztatását a Nyíregyházi Járásbíróság annak a férfinak, aki évekig rendszeresen bántalmazta és székhez kötözve ütlegelte élettársát az egyik Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyei településen.
2024. február 13.