Megyei Sajtódíjjal tüntették ki Tarczy Gyulát
A Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Közgyűlés Bronz Emlékérmét vehette át Tarczy Gyula, a Nyíregyházi Napló és Nyíregyházi Televízió főszerkesztője Seszták Oszkártól a sajtószabadság, a magyar sajtó napja alkalmából a március 15-i ünnepségen, melyet Geszteréden tartottak.
2024. március 18.