Két és félmilliárd forintból újultak meg közigazgatási épületek vármegyénkben
Csaknem két és félmilliárd forintból újult meg több mint harminc közigazgatási épület Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyében – mondta a közigazgatási és területfejlesztési miniszter Nyíregyházán.
2024. április 04.