Nyílt napot tartanak a Jósa András Oktatókórház Szülészet-nogyógyászati Osztályán
Minden év májusában nyílt nappal ünnepli a Várandósság Hetét a nyíregyházi Jósa András Oktató Kórház, melyre elsosorban a várandós anyukákat és családjaikat várják, hogy bepillantást nyerjenek a kórház szülészeti osztályának munkájába, megismerhessék az alternatív szülési módokat, és a csecsemo osztály mindennapi életét. Az idén május 11-én és 12-én rendezik meg a programsorozatot, melynek második napján nyitja ki kiapuit az egészségügyi intézmény. A rendezvény elso napján, emlékkonferenciát ren
2022. május 05.