Nyíregyháza megbecsüli a pedagógusait
A járvány elmúltával újra méltó módon a Váci Mihály Kulturális Központban tarthatták meg a hagyományos Városi Pedagógusnapi Ünnepséget, ahol kulturális műsorral kedveskedtek az ünnepelteknek és kitüntetéssel jutalmazták a kimagasló teljesítményt nyújtó pedagógusokat. Kovács Ferenc, Nyíregyháza polgármestere köszöntőjében kiemelte: a pedagógusok munkája nélkülözhetetlen Nyíregyházán is, ugyanis hozzájuk kötődik a város jövőjének megalapozása. Az ünnepségen három pedagógus vehetett át Nyíregyháza
2022. június 03.