A technika ördöge kíséri idén a Múzeumok Éjszakáját Nyíregházán
Igazán különleges lesz az idei Múzeumok Éjszakája rendezvény Nyíregyházán. Nem csak azért, mert a Jósa András Múzeum felújítása miatt a Kállay Gyűjteményben tartják, hanem azért is mert a hagyományoktól eltérően nem régmúlt korok emlékei kapják a főszerepet a programok során, hanem a jövő és a Technika Ördöge címet viseli majd a rendezvény ahol a robotika dominál majd, június 25-én 16 órától egészen hajnali egy óráig. A rendezvény sajtótájékoztatóján elhangzott, hogy ezen a napon nem csak nézhet
2022. június 17.