A kormány elsődleges célja a biztonság garantálása
Az orosz-ukrán háború nyomán a kormány elsődleges céljává vált a biztonság garantálása - jelentette ki a honvédelmi miniszter a Mathias Corvinus Collegiumban megtartott előadásán, hétfőn Budapesten. Ugyan a kormány világossá tette, hogy ez nem a mi háborúnk és Magyarország nem fog idegen érdekekért vérezni, de a megtámadott állam, vagyis Ukrajna oldalán kell állnunk - közölte Szalay-Bobrovniczky Kristóf, aki azt is hozzátette, hogy ebben a helyzetben fel kell gyorsítani a haderőfejlesztést, ami
2022. július 05.
Nyíregyháza