Internetes droghálózat nyomára bukkantak Nyíregyházán
Öt és fél év fegyházat kér az ügyészség arra a 20 éves férfira, aki Nyíregyházán, Debrecenben és Miskolcon különleges módszerrel árulta a kábítószert.
Öt és fél év fegyházat kér az ügyészség arra a 20 éves férfira, aki Nyíregyházán, Debrecenben és Miskolcon különleges módszerrel árulta a kábítószert. A vádirat szerint a drogot kisebb csomagokban elásta, majd a vevőknek telefonon elküldte a rejtekhelyek GPS-koordinátáit. A fiatal férfi csaknem fél éven át működtette a rendszert, ez idő alatt összesen 14 kilogramm marihuánát értékesíthetett, és több millió forintos jutalékhoz jutott. A rendőrség egy szabadnapos rendőrnő jelzése után fogta el Nyíregyházán. A főügyészség jelentős mennyiségű kábítószer-kereskedelem miatt emelt vádat ellene.
Fotó: police.hu
