Egy sikerre az elődöntőtől a Fatum-Nyíregyháza

2024. február 23.
Sport

A Fatum-Nyíregyháza hazai pályán 3-1-re legyőzte csütörtökön a MÁV Előrét a női röplabda Extraliga negyeddöntőjében, így 2-0-ra vezet az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharcban.

A Fatum-Nyíregyháza hazai pályán 3-1-re legyőzte csütörtökön a MÁV Előrét a női röplabda Extraliga negyeddöntőjében, így 2-0-ra vezet az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharcban. A székesfehérváriak a hazai vereség után az első szettben hibátlan játékkal, hatalmas különbséggel szerezték meg a vezetést, de a második játszmában a Fatum 9-8 után a szerb Nina Kocic vezérletével elhúzott és simán egyenlített. A harmadik és negyedik szettet aztán nagy csatában hozták a nyírségiek, akik így egy sikerre kerültek az elődöntőbe kerüléstől. A második mérkőzés legjobbja 31 ponttal Kocic volt. A harmadik találkozó hétfőn lesz Székesfehérváron.