A szakmai stáb és a válogatott Lászlop Alexandra is marad a női röplabda Extraligában szereplő Fatum Nyíregyházánál.
2024. április 27.
Sport
Tovább a hírre.
Kovács Richárd lett bronzérmes az EB-n
A 63,5 kilogrammban szereplő Kovács Richárd a magyar csapat negyedik bronzérmet nyerte a belgrádi ökölvívó Európa-bajnokságon, mivel elvesztette az elődöntőjét.
2024. április 26.
Sport
A Kisvárda a Fehérvárt fogadja vasárnap
A Mezőkövesd múlt vasárnapi kiesése után a Kisvárda is búcsúzhat az élvonaltól a labdarúgó OTP Bank Liga hét végi 30. fordulójában.
Sport
A Ferencváros lesz a Paks ellenfele a döntőben
A már bajnok Ferencváros jutott másodikként a labdarúgó MOL Magyar Kupa fináléjába, mivel szerdán hátrányból fordítva 2-1-re legyőzte a másodosztályban éllovas Nyíregyháza Spartacust, Balmazújvárosban.
2024. április 25.
Sport
További két évig Nyíregyházán játszik Tóth Fruzsina
A következő két idényben is a Fatum Nyíregyháza röplabdacsapatában játszik a liberó Tóth Fruzsina.
Sport
Kovács Richárd már biztos érmes az ökölvívó Eb-n
A nyíregyházi Kovács Richárd bejutott a négy közé a belgrádi ökölvívó Európa-bajnokságon.
Sport
Kovács Richárd negyeddöntős az EB-n
A nyíregyházi Kovács Richárd bejutott a negyeddöntőbe vasárnap a belgrádi ökölvívó Európa-bajnokságon.
2024. április 22.
Sport
Fucsovics 29 helyet javított a tenisz-világranglistán
A nyíregyházi Fucsovics Márton a bukaresti tornagyőzelmével 29 helyet javított, ezzel 53. a férfi teniszezők világranglistáján.
Sport
A Szpari nyerte a rangadót
Az éllovas Nyíregyháza Spartacus 3-1-re legyőzte a második helyen álló vendég Vasast a labdarúgó Merkantil Bank Liga 29. fordulójának rangadóján.
2024. április 20.
Sport
Verstappené a Red Bull 100. pole pozíciója
A címvédő és háromszoros világbajnok Max Verstappen, a Red Bull versenyzője volt a leggyorsabb a Forma-1-es Kínai Nagydíj szombati időmérő edzésén, így a vasárnapi futamon ő rajtol majd az élről.
Sport
Szalkai és Várdai siker a középiskolásoknál
Mátészalkai és kisvárdai siker született a McDonald’s Fair Play Cup megyei döntőjén, így ők képviselhetik Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyét a jövő heti körzeti fináléban.
Sport
Arany és bronz műkorcsolyában
Április elején rendezték Miskolcon a 18. DVTK-AVAS Kupa nemzetközi műkorcsolya versenyt, melyen a Nyíregyházi Sportcentrum 3 versenyzője is elindult.