Zsinorban veretlen a Szpari!

2021. április 11.

A nyolc forduló óta veretlen Nyíregyháza a DVSC vendége volt vasárnap a Nagyerdei Stadionban. A 32. forduló előtt a debreceni gárda egy pont előnnyel vezette a tabellát, míg a nyíregyháziak az ötödik helyről várták a keleti derbit, amelyet ezúttal zárt kapuk között rendeztek meg. A 34. percben Dzsudzsák, Bódi és Korhut háromszögelése után utóbbi közelről szerezte meg első NB II-es találatát (1-0).

A nyolc forduló óta veretlen Nyíregyháza a DVSC vendége volt vasárnap a Nagyerdei Stadionban. A 32. forduló előtt a debreceni gárda egy pont előnnyel vezette a tabellát, míg a nyíregyháziak az ötödik helyről várták a keleti derbit, amelyet ezúttal zárt kapuk között rendeztek meg. A 34. percben Dzsudzsák, Bódi és Korhut háromszögelése után utóbbi közelről szerezte meg első NB II-es találatát (1-0). A hajrában az utolsó erőtartalékait mozgósította a Szpari, ennek köszönhetően helyzetbe is került, végül a hosszabbítás perceiben, amikor egy bal oldali beadás után Gróf letaglózta Farkast a debreceni tizenhatoson belül. Tizenegyes született, a végrehajtó Gresó volt, döntetlen született, DVSC-Nyíregyháza 1-1 (0-0)