Korábban érkeznek a kukásautók
A dolgozók védelmében változik a kezdési idő, az ÉAK a lakosság együttműködését kéri.
2026. június 26.
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Utasokat lopott meg egy férfi a Debrecen és Budapest között közlekedő vonaton.
Utasokat lopott meg egy férfi a Debrecen és Budapest között közlekedő vonaton. A rendőrség közlése szerint a tolvajt két, szolgálaton kívül utazó debreceni rendőr fogta el, miután egy nő segítséget kért, mert eltűnt a pénztárcája. A férfit feltartóztatták, nála nagyobb összegű készpénzt találtak, a tárca pedig később az ülésnél került elő. Egy másik utas is felismerte a gyanúsítottat, aki korábban hasonló lopás áldozata lett. Az elkövetőt gyorsított eljárásban bíróság elé állították.
Fotó: police.hu
