Vasárnap az Atomerőmű Bonyhád együttesét fogadja a NYÍKSE

2022. október 31.

Nagy várakozás előzte meg a NYÍKSE férfi NBI/B zöld csoportos csapatának újabb, második hazai mérkőzését. Sajnos a vendég MEAFB kezdett jól és 1-2 perces kosárcsend után végül egy triplával indítottak, majd dupla és újabb tripla, máris 0-8, kicsit leragadtak a mieink. Az utolsó etap már lazább védekezést hozott és látszott, hogy mindkét csapat, már csak a támadásra összpontosít. Nehéz lesz a következő, a csütörtöki mérkőzésen, mert a listavezető Budafok együtteséhez utazik a csapat, de vasárnap az Atomerőmű Bonyhád együttesét fogadja a NYÍKSE hazai pályán, ahol újabb esély lehet az első győzelem megszerzésére!